poniedziałek, 25 lipca 2016

Taca

Witam ! Bardzo dziękuję za miłe komentarze do poprzedniego posta.  Ostatnio kupiłam sobie papier w ptaszki i od razu wiedziałam, że zagoszczą na tacy. Mam wiele pomysłów  ale czasu mało, taca powstawała więc z doskoku. Nie wiem co mnie podkusiło malować ręcznie romby mając gotowe szablony ale czasem tak mam, że wolę coś namalować niż odbić. Zdjęcia nie oddają dobrze koloru, taca jest w ciepłym seledynie a romby brązowe. Przy okazji zrobiłam zakładeczkę ale tutaj romby już z szablonu.


Pozdrawiam serdecznie !

czwartek, 21 lipca 2016

Buteleczki i zakładki

Witam Was serdecznie.  Bardzo gorąco dziękuję za miłe i motywujące komentarze do poprzedniego posta. Gdy zaczęła się moja przygoda z decoupage, ozdabiałam przeważnie butelki. Nawyk zbieractwa pozostał do dziś i posiadam całkiem niezłą kolekcję butelek, a dochodzą jeszcze inne, które dodatkowo zbiera moja mama i babcia. Dzisiejsze to małe buteleczki tzw. piersiówki : męska i damska. Dodatkowo zrobiłam dwie zakładki, które okazało się bardzo lubię ozdabiać i coś mi się wydaje, że przy każdej pracy decoupage powstanie jakaś zakładka. 
Pozdrawiam wakacyjnie !

piątek, 15 lipca 2016

Komplet dla babci

Witam ! Dzisiaj króciutko, komplecik dla mojej babci w jej klimatach : taca, dwa słoiczki, serce i owal w róże. Dziękuję serdecznie za wszystkie komentarze do poprzedniego posta.

Pozdrawiam cieplutko !

wtorek, 12 lipca 2016

Decoupage i pupile

Witam wakacyjnie!  Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze do skrzyneczek. Dzisiaj pokażę Wam jak wykorzystałam niektóre serwetki wygrane w Candy u Grażynki w " Chatka BabyGagi ". Wcześniej zrobiłam zakładkę a dzisiaj są dwa serca i kobiałeczka na pierwsze jajka zniesione przez moje kurki.

Na koniec Bee-Gees, który pomaga w nauce liczenia mojemu najmłodszemu Pawełkowi.Oraz Prince, mały rozrabiaka.


Pozdrawiam serdecznie !

czwartek, 7 lipca 2016

Skrzyneczki


Witam ! Wszystkim bardzo dziękuję za pozostawione komentarze do poprzedniego posta. Jest mi bardzo miło, że mini decu na zakładkach się podobał.  A teraz sprawy bieżące. Nadeszły wakacje z czego się bardzo cieszę, myślałam, że zawojuje świat, bo czasu więcej, ale okazuje się, że czasu jak zwykle mało. Pozostają tylko wieczory. Dzisiaj chcę Wam pokazać co udało mi się zrobić w tym tygodniu czyli lawendową skrzyneczkę i komplecik w romby.


Pozdrawiam Was wakacyjnie !